LovelyShop — Presenter och överraskningar med hemleverans i Riviera Maya

Presenter inom Årsdagar med Hemleverans

Överraska på den stora dagen: ballongbuketter med siffror, premiumrosor, temafrukostar, hälsningar och fotografier som firar precis det rätta ögonblicket.

A Årsdagar delivered in the Riviera Maya costs between $490 and $5,250 MXN depending on the product. Order online or via WhatsApp 24/7; deliveries run 8:00–18:00, 365 days a year (scheduled breakfasts from 6 AM with reservation).

Prices verified: 2026-10-21

Presenter inom Årsdagar

ProductPrice (MXN)
Bouquet de Flores Amarillas$990
Sifferpresent$1,050
Ramo de Flores MIxto Pequeño$490
Present Vackra Stunder$1,090
Present Avståndet Är Inget Hinder$1,290
Ramo Preciosa$750
Regalo Happy Birthday & Golosinas$790
Desayuno Sorpresa Deluxe Personalizado$1,650
Present Afrodite$1,150
Regalo Caja Dulce$790
Premiumpresent Fjäril$2,399
Regalo Frascos$1,250
Present Min Favoritperson$1,850
Arreglo Regalo de Chocolates$1,450
Regalo Corazón de Chocolates$1,250
Giftbox Refrescante 12pack + Botana$2,490
Bubbelpresent$890
Canasta de Regalos Mixta$1,650
Regalo Especial Globo Aerostático$5,250

Product photos

  • Bouquet de Flores Amarillas — hemleverans LovelyShop
  • Sifferpresent — hemleverans LovelyShop
  • Ramo de Flores MIxto Pequeño — hemleverans LovelyShop
  • Present Vackra Stunder — hemleverans LovelyShop
  • Present Avståndet Är Inget Hinder — hemleverans LovelyShop
  • Ramo Preciosa — hemleverans LovelyShop
  • Regalo Happy Birthday & Golosinas — hemleverans LovelyShop
  • Desayuno Sorpresa Deluxe Personalizado — hemleverans LovelyShop
  • Present Afrodite — hemleverans LovelyShop
  • Regalo Caja Dulce — hemleverans LovelyShop
  • Premiumpresent Fjäril — hemleverans LovelyShop
  • Regalo Frascos — hemleverans LovelyShop
  • Present Min Favoritperson — hemleverans LovelyShop
  • Arreglo Regalo de Chocolates — hemleverans LovelyShop
  • Regalo Corazón de Chocolates — hemleverans LovelyShop
  • Giftbox Refrescante 12pack + Botana — hemleverans LovelyShop
  • Bubbelpresent — hemleverans LovelyShop
  • Canasta de Regalos Mixta — hemleverans LovelyShop
  • Regalo Especial Globo Aerostático — hemleverans LovelyShop

Utforska andra kategorier

Leverans samma dag i Playa del Carmen, Cancún och Tulum. Beställ via WhatsApp.

Vanliga frågor

Vad ger man till ett paranniversary?

Det som fungerar är att kombinera något man njuter av i stunden med något man behåller. En överraskningsfrukost levererad tidigt tillsammans med blommor täcker båda dessa aspekter. I den här kategorin har vi 16 alternativ från $490 till $5,250 MXN, så du kan lösa det med en liten detalj eller en fullständig överraskning.

Vilka paranniversarypresenter är mest populära?

Regalo Números för $1,050 MXN är favoriten eftersom den markerar de års som fylls med siffran. Dessutom finns Regalo Bellos Momentos för $1,090 MXN och Desayuno Sorpresa Deluxe Personalizado för $1,650 MXN. För stora årsdagar är Ramo Deluxe de 100 Rosas för $3,450 MXN det som får mest uppmärksamhet.

Har ni något för ett paranniversary på avstånd?

Ja, Regalo La Distancia No es Impedimento för $1,290 MXN är tänkt precis för det. Många av våra beställningar görs av personer som befinner sig i ett annat land och vill vara närvarande den dagen: du betalar från var du än är och vi levererar hit, med en bild eller video av reaktionen.

Kan ni leverera tidigt under paranniversaryn?

Ja. Överraskningsfrukostar levereras från 6 AM vid bokning i förväg, vilket är tidsintervallet folk ber om så att överraskningen är det första på dagen. Resterande presenter levereras mellan 8:00 och 18:00, 365 dagar om året.

Hur långt i förväg bör jag boka?

Om du beställer före kl. 18:00 levererar vi dagen efter. För leveranser från kl. 06:00 måste du boka i förväg, och om presenten innehåller personlig anpassning med foto eller namn räknar du med 24 till 48 timmar. Under högsäsong, som på Valentinsdagen, är det bäst att boka med några dagars marginal.

Kan ni leverera till hotellet eller resorten där vi firar?

Ja, det är en av våra vanligaste leveranser i Riviera Maya. Vi koordinerar med receptionen eller conciergen när hotellet kräver det och vi behöver fullständigt namn och rum för mottagaren. När vi är klara skickar vi bevis i foto eller video.

Kan jag personanpassa presenten med våra namn eller ett foto?

Ja. Personalisering med foto eller namn tar 24 till 48 timmar, och en helt anpassad design med gravyrer eller broderier tar 3 till 5 arbetsdagar. Vi inkluderar dessutom gratis ett tryckt kort med upp till 500 tecken för dedikationen.

Inkluderar priset leveransen?

Ja, inom standardzonerna i Riviera Maya. För mer avlägsna områden, som Tulum från Cancún, läggs mellan $200 och $400 MXN till beroende på avstånd. Priset du ser i katalogen inkluderar redan produkten plus leverans i standardzon.